"Duch w toalecie" - andrzejkowe spotkanie z ksiażką DKK "Młodzież kontra książki"

Dyskusyjny Klub Książki » Dyskusyjny Klub Książki dla dzieci/młodzieży "Młodzież kontra książki" » Spotkania DKK dla dzieci w 2019 » "Duch w toalecie" - andrzejkowe spotkanie z ksiażką DKK "Młodzież kontra książki"

Końcem listopada klubowicze z DKK "Młodzież kontra książki"  spotkali się by rozstrzygnąć kwestię ducha w szkolnej toalecie.

Tematem dyskusji była książka "Szkoła trzęsiportków - DUCH W TOALECIE"! Zabawny zbiór opowiadań do przeczytania w godzinkę lub dwie.

Pomysłowości i przygód bohaterom książki można pozazdrościć! Książka może też stanowić kopalnie pomysłów na  primaaprilisowe żarty.

 

Spotkaniu towarzyszyły andrzejkowe wróżby przygotowane przez członków DKK, m.in. pierożki z wróżbą, które upiekła Martyna.

 

 

28 listopada (czwartek) 2019

Witajcie w Szkole Trzęsiportków!

Tutejsze dzieciaki w każdej sytuacji dopatrują się nadprzyrodzonego wyjaśnienia. Boli cię brzuch? Pewnie ktoś rzucił na ciebie urok! Masz wysypkę na nodze? Pewnie w basenie zaatakowało cię stado małych piranii! Swędzi cię pupa? Pewnie dywan, na którym przed chwilą siedziałeś jest przeklęty!
W Szkole Trzęsiportków dzieje się tak wiele… Duch zamieszkał, w szkolnej toalecie, but przepowiada przyszłość, a w jednej z klas jest przeklęty dywan!
Przecież to wszystko jest możliwe, prawda?
Co to oznacza dla klasy 2b?

MNÓSTWO ZABAWY!

UWAGA: Będziesz się śmiać tak mocno, że spadną Ci portki!

 

żródło opisu: http://www.zielonasowa.pl/szkola-trzesiportkow-duch-w-toalecie.html

źródło okładki: http://www.zielonasowa.pl/zdjecia/25330/9788380736917.jpg